Компанія SentinelOne розробила унікальне рішення з кібербезпеки – платформу Singularity XDR, що поєднує антивірус нового покоління, запобігання атакам, виявлення, реагування та полювання на загрози на основі штучного інтелекту у кінцевих точках, в контейнерах, хмарних ресурсах та пристроях Інтернету речей у рамках єдиної автономної XDR-платформи 

За допомогою SentinelOne організації отримують повну прозорість щодо всього, що відбувається в їхній мережі, відображаючи кожну атаку на кожному етапі життєвого циклу загрози.

Платформа безпеки SentinelOne Singularity

SentinelOne Singularity надає командам ІБ, SOC та ІТ ефективніший спосіб захисту інформаційних активів від сучасних складних загроз. Singularity забезпечує диференційований захист кінцевих точок (антивірус нового покоління), виявлення атак та реагування на них, безпеку Інтернету речей, захист хмарних ресурсів та функціонал для повсякденної ІТ-діяльності, поєднуючи кілька існуючих технологій в одному рішенні.

Sentinel One пропонує ресурсоекономні автономні агенти “Sentinel” для Windows, Mac, Linux та Kubernetes та підтримує різні форм-фактори, включаючи фізичні, віртуальні, VDI, корпоративні ЦОДи, гібридні та публічні хмари.

Платформа SentinelOne Singularity за замовчуванням працює за SaaS-моделлю. SentinelOne пропонує клієнтам вибір між використанням рішення у хмарі Amazon AWS або локально у вигляді віртуального пристрою. Однак логіка запобігання, виявлення та реагування SentinelOne виконується локально, на самому агенті, що означає, що агенти та можливості виявлення SentinelOne не залежать від хмари.

На відміну від інших постачальників, агенту не потрібно завантажувати дані в хмару для пошуку індикаторів атаки (IoA), а також надсилати код до хмарної пісочниці для динамічного аналізу.

Всі клієнти SentinelOne мають доступ до наступних функцій консолі керування SaaS:

  • Глобальна SaaS-платформа. Висока доступність. Вибір локації (Європа, США, Азійсько-Тихоокеанський регіон)
  • Гнучка адміністративна автентифікація та авторизація: SSO, МФА, рольова модель доступу
  • Адміністрування налаштовується відповідно до вашої організаційної структури
  • 365 днів історії інцидентів із загрозами
  • Вбудована кіберрозвідка SentinelOne та індикатори MITRE ATT&CK
  • Дашборди з аналітикою безпеки на основі Bigdata
  • Повідомлення, що налаштовуються, електронною поштою та syslog
  • XDR-інтеграція Singularity на основі API (SIEM, пісочниця, Slack, стороння кіберрозвідка тощо)
  • Єдиний API з більш ніж 340 функціями

Підписка на керовані послуги Vigilance Managed Detection & Response (MDR) доступна для цілодобової підтримки безпеки організації за моделлю аутсорсингу.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

Продукти

 

Перед закрывающим тегом
вставьте следующий код: