Ixia - це розробник і виробник рішень для тестування, моніторингу та захисту фізичних і віртуальних мереж. Ці рішення забезпечують надійність, швидкість і безпеку роботи додатків. Створена в 1997 році, Ixia Solutions Group є частиною міжнародної акціонерної компанії Keysight Technologies з головним офісом в Ізраїлі. Це швидко зростаючий глобальний постачальник рішень світового класу для компаній зі списку Fortune 100, а також провідних виробників і розробників мережевого обладнання.

Ixia пропонує інструменти для тестування ефективності пристроїв мережевої безпеки, а також навантажувального тестування дротових і бездротових мереж, які можна поділити на 3 основні напрямки:

  • тестування мережевої інфраструктури;
  • віддзеркалення і аналіз мережевого трафіку;
  • тестування уразливості мережі і пристроїв безпеки.

Рішеннями Ixia користуються підприємства самих різних сфер діяльності під час підготовки продуктів до запуску, розгортання нових додатків і управління ІТ-інфраструктурою.

Портфоліо Ixia включає кошти, які дозволяють відстежувати і захищати доступ до інтернету і рішення, призначені для перевірки масштабованості і продуктивності фізичної або віртуальної мережевої інфраструктури.

Актуальні рішення області продуктів для мережевої видимості - Niagara Networks

Продукти