Оберіть свою мову

  • SentinelOne
EPP + EDR

Singularity Core – це основа всіх версій програмного забезпечення SentinelOne із забезпечення безпеки кінцевих точок. Це антивірус нового покоління – комплексний продукт для забезпечення безпеки кінцевих точок для організацій, які хочуть замінити застарілі антивіруси або NGAV більш ефективним та простим в управлінні EPP-продуктом.

Core також пропонує базові функції EDR, що демонструють справжнє злиття можливостей EPP+EDR. Аналіз загроз є частиною стандартної пропозиції та інтегрований через функції штучного інтелекту (AI) та Sentinel Cloud.

Функції SentinelOne Core включають:

  • Антивірус нового покоління. Вбудований аналіз статичного та поведінкового AI запобігає та виявляє широкий спектр атак у режимі реального часу до того, як вони завдадуть шкоди. Core захищає від відомих та невідомих шкідливих програм, троянів, інструментів зламу, програм-здирників, експлойтів пам'яті, неправильного використання скриптів, поганих макросів та багатьох інших загроз.
  • Автономні агенти Sentinel, що означає, що вони застосовують технологію запобігання та виявлення як з підключенням до хмари так і без, та запускають захисні реакції в режимі реального часу.
  • Швидке відновлення, користувачі повертаються до роботи за лічені хвилини без перезаливки образів або потреби використання скриптів. Будь-які несанкціоновані зміни, що відбулися під час атаки, можна скасувати одним кліком за допомогою функцій 1-Click Remediation (вилікувати) та 1-Click Rollback (відкотитися) для Windows
  • Безпечний доступ до SaaS-консолі. Вибір локації у Європі, США, Азіатсько-Тихоокеанському регіоні. Панелі управління на основі даних, управління політиками для сайтів та груп, аналіз інцидентів з інтеграцією MITRE ATT&CK та багато іншого.