Оберіть свою мову

  • Niagara Networks

Розв'язання ваших проблем з мережею вимагає глибокої видимості та належного моніторингу вашої мережі, інакше ви блукатимете сліпо. Ваші інструменти безпеки та моніторингу мережі ефективні тільки наскільки ефективна ваша видимість, і вам потрібно мати змогу бачити ВСЮ мережу.

Комплексна адаптація трафіку для задоволення потреб вашого бізнесу та заощадження коштів. Адаптаційний шар видимості є важливою силою, яка допомагає зменшити витрати на обслуговування та покращити віддачу від інвестицій, забезпечуючи максимальну ефективність в управлінні та забезпеченні безпеки ресурсів. Імплементуючи  повний спектр продуктів, ви можете покращити цей шар так, щоб він надавав не тільки критичну видимість, а й здатність адаптувати трафік для кожної потрібної послуги.

Адаптаційний шар видимості налаштовує та модифікує трафік для кожної потрібної послуги за потребою, шляхом блокування, фільтрації, агрегації, реплікації, зняття, тунелювання, балансування навантаження та багатьох інших функцій зі швидкістю до 100 Гбіт/с. Наші продукти також можуть застосовувати інші можливості обробки трафіку, такі як видалення дублікатів, щоб перенести складні обчислювальні можливості на шар видимості.

Інструменти моніторингу мережі Niagara

  • Мережеві TAP-перехоплювачі

Підключайтеся до вашої мережі за допомогою пасивних або активних TAP-перехоплювачів. Підтримується широкий спектр конекторів моніторингових інструментів мережі та типів оптичних волокон. Пасивні TAP-перехоплювачі базуються на оптичному розділювачі, щоб мережева точка та пристрій завжди були підключені. Активні TAP-перехоплювачі базуються на оптичному або мідному реле і забезпечують повне фізичне відновлення сигналу на перехоплюваній мережевій точці.

  • Bypass

Наш продукт на основі технології BypassP2 пропонує сегмент обхідного каналу, що складається з двох мережевих портів та двох портів пристрою. Технологія подвійного захисту забезпечує надійне оптичне або мідне реле на портах інструментів моніторингу мережі та пакет, що конфігурується користувачем, згенерованого серцевинними даними на портах пристрою. Використовуйте технологію серцевинних даних для автоматичного виявлення відмови пристрою та переходу на мережу та зворотно до пристрою в залежності від доступності пристрою. BypassP2 доступний у варіантах обхідного каналу різного розміру, що підтримують різні типи мережевих інтерфейсів до 100 Гбіт/с. Всі продукти на основі BypassP2 можуть бути налаштовані користувачем як активні TAP-перехоплювачі.

  • Пакетний брокер

Серія FixedBroker - це компактний пакетний брокер високої щільності та продуктивності, який об'єднує в собі велику потужність. FixedBroker підтримує неблокуючу комутаційну структуру на основі мікросхем і ряд мережевих інтерфейсів до 100 Гбіт/с для всіх потреб вашої мережі та інструментів моніторингу мережі. Деякі продукти пропонують кілька типів мережевих інтерфейсів для легкого агрегування та стекінгу. Усі продукти FixedBroker включають піонерські технології Packet Heartbeat та FabricFlow як вбудований набір функцій пакетного брокера, включаючи реплікацію, агрегацію, фільтрацію, балансування навантаження та багато іншого.

  • N2 Series

Наша новітня серія продуктів - N2 Series - надає одну універсальну платформу, яка охоплює всі сценарії адаптації видимості у вашій мережі. N2 Series може бути оснащена широким спектром модулів високої щільності, високої універсальності та прискорених процесорів. Її модульна конструкція підтримує передову технологію FabricFlow, можливості та функції, включаючи мережевий TAP-перехоплювач, обхід, пакетний брокер та застосунки обробки пакетів. N2 Series доступна в корпусах формфактора 1U та 2U.

  • Контролер видимості Niagara (NVC)

Об'єднаний управляючий шар для всіх продуктів, що входять до шару видимості, контролер видимості Niagara створює віртуальну комутаційну фабрику та сприяє ефективному розподілу ресурсів. Він також робить встановлення повного моніторингу ваших інструментів моніторингу мережі та дає вам огляд стану і здоров'я шару адаптації видимості інтуїтивно зрозумілим і легким. Контролер видимості Niagara може використовуватись для налаштування, активації та забезпечення нових, динамічних, згідно з потребами служб.

  • Niagara Networks