• Exabeam
SOAR

Централізоване управління безпекою забезпечує швидке реагування

Аналітика безпеки часто приймає неефективну форму реагування «крісла що обертається» у відповідь на інциденти, що тягне за собою використання декількох інструментів для реагування. Створення єдиної точки контролю для отримання даних і передачі дій іншим системам більш є ефективним, дієвим та керованим. У Incident Responder є готові API-інтерфейси, які підключаються та інтегруються з існуючою системою організації, ІТ-засобами та інструментами безпеки, будь то поштові сервери, Active Directory або брандмауер - для швидкого реагування.

Посібники з автоматизованого реагування на інциденти

Деякі типи інцидентів безпеки відбуваються неодноразово, наприклад атаки шкідливого ПЗ або схеми фішингу. До складу засобу реагування на інциденти входять заздалегідь підготовлені сценарії, які призначені для відстеження робочого процесу і дій, необхідних для багаторазового успішного вирішення відомих проблем безпеки. Допомога може бути напів- або повністю автоматизованою і включати такі дії, як збір доказів, локалізація та пом'якшення наслідків.

Спрощена автоматизація з підручниками під ключ

Розробка і впровадження сценаріїв для робочих процесів, що часто використовуються, вимагає дорогоцінного часу на налаштування, а також вимагає дорогих вкладень в сторонні інструменти для використання вже існуючих інтеграцій. Посібники під ключ дозволяють службам безпеки швидко і легко реалізовувати проекти автоматизації в існуючій SOC. Посібники під ключ - це готові сценарії реагування на інциденти, які вирішують поширені сценарії безпеки, такі як фішинг або шкідливі програми, без необхідності ліцензувати або налаштовувати додаткове стороннє програмне забезпечення.

Графічний редактор Playbook

З більшістю інструментів автоматизації та оркестровки безпеки може бути складно розробити сценарії, які точно ініціюють дії для всіх задіяних систем. Візуальний редактор навчального посібника з реагування на інциденти значно спрощує розробку навчального посібника з безпеки, використовуючи логіку перетягування і блок-схеми для підключення систем і створення ефективних дій по забезпеченню безпеки.

Редактор дій

Середовище і процедури кожної організації унікальні, і в результаті іноді потрібні спеціальні дії з реагування на інциденти. Exabeam Action Editor був створений для таких потреб і працює з Incident Responder, щоб направляти користувачів через інтуїтивно зрозумілий інтерфейс самообслуговування для створення або зміни дій і інтеграцій за лічені хвилини, тому аналітики можуть ефективно створювати інструкціі, що специфічні для своєї організації.

Інші продукти виробника

Перед закрывающим тегом
вставьте следующий код: