• Panda Security
SIEM (mini)

Платформа Advanced Reporting автоматизує зберігання і кореляцію інформації, пов'язаної з виконанням процесів і їх вмістом, яка збирається з комп'ютерів рішенням Adaptive Defense.

Ця інформація дозволяє Advanced Reporting Tool автоматично здійснювати глибокий аналіз даних із безпеки та надавати підприємствам інструменти, що дозволяють виявляти атаки та підозрілу поведінку процесів незалежно від їх походження, а також виявляти внутрішні зловживання корпоративними системами і мережею.

Advanced Reporting Tool надає необхідні дані, щоб скласти обґрунтовані експертні висновки з питань управління корпоративною ІT-безпекою. Такі висновки потім можуть використовуватися для складання плану дій з метою:

  • Виявлення джерела загроз безпеки і застосування заходів безпеки для запобігання майбутніх атак.
  • Впровадження більш обмежувальних політик доступу до конфіденційної корпоративної інформації.
  • Моніторингу та контролю зловживання корпоративними ресурсами, які можуть негативно позначитися на роботі підприємства та продуктивності співробітників.
  • Коригування поведінки співробітників, які не дотримуються встановленої політики безпеки.

Фактично, Advanced Reporting Tool є спрощеною SIEM-системою, але на відміну від повноцінних і спеціалізованих SIEM-систем вона миттєво впроваджується та готова надавати дані з перших хвилин роботи, і, найголовніше, коштує на порядки дешевше.

Даний інструмент є ідеальним рішенням для тих компаній, які готові займатися більш глибоким аналізом всіх ІТ-процесів у своїй мережі, але при цьому не мають величезних бюджетів, часу і спеціалізованого персоналу.

Основні продукти для даного модуля:

Panda Adaptive Defense

EDR-рішення для захисту від невідомих, складних і спрямованих атак та загроз

Panda Adaptive Defense 360

Комплексне рішення безпеки, що поєднує в собі традиційні антивірусні рішення та EDR-технології

Інші продукти виробника