Компанія NWU – офіційний дистриб'ютор високоефективних продуктів і рішень для забезпечення мережевої безпеки і захисту інформації, оптимізації, візуалізації та контролю додатків, аналізу та оптимізації мережевих політик, поведінкового аналізу користувачів, уніфікованих комунікацій, а також систем зберігання даних від провідних світових виробників на території України, Кавказу і Середньої Азії.

На сьогодні NWU уклала близько 15 офіційних дистриб'юторських угод зі світовими лідерами у виробництві високотехнологічного обладнання.

У портфель компанії входить продукція таких відомих світових виробників, як: Arbor Networks (Netscout), Exabeam, Infinidat, SentinelOne, Vectra, Tufin, Thales (SafeNet), Ribbon communications (Sonus), A10 Networks, Niagara Networks, Beyond Security та інших.

Наші представники перебувають у Києві, Тбілісі і Баку. Партнерська мережа компанії налічує більше ніж 50 партнерів.

За короткий час ми збудували принципи роботи, які базуються на індивідуальному підході до потреб кожного клієнта і яких дотримуються всі співробітники компанії: націленість на довгострокові, взаємовигідні партнерські відносини, виконання прийнятих зобов'язань, взаємна повага, постійне вивчення потреб партнерів, надання додаткових сервісів, що відповідають рівню партнерства.

Ми постійно працюємо над побудовою конкурентоспроможного портфеля рішень і розширюємо асортимент пропонованої продукції. У штаті компанії працюють тільки висококваліфіковані фахівці, що пройшли підготовку безпосередньо у компаній-виробників і мають усі необхідні сертифікати.

Ми не тільки зміцнюємо відносини з існуючими клієнтами, а й працюємо над залученням нових, завдяки опрацьованим, технологічно і економічно ефективним рішенням. Проводимо консультації для технічних фахівців наших партнерів, здійснюємо підтримку як на етапі передпродажної підготовки, так і в процесі впровадження, проводимо регулярні семінари для інженерів, залучаємо фахівців для навчання у компаній виробників. Організовуємо партнерські заходи для обміну новими технологіями і досвідом. Надаємо маркетингову підтримку нашим партнерам для просування продуктів з нашого дистриб'юторського портфеля.

За допомогою наших інженерів, які пройшли навчання на базі наших вендорів, ми можемо забезпечити комплексну технічну підтримку партнерів та їх замовників; оперативно усунути збої і неполадки в роботі устаткування.

Також у розпорядженні наших партнерів знаходиться наш склад, на якому ми підтримуємо постійний асортимент ходових позицій. Також ми надаємо безкоштовну доставку по всій території України.

Ми забезпечуємо кредитування партнерів своїми власними засобами або із залученням різних фінансових структур і установ, надаємо широкі фінансові можливості партнерам з реалізації великих проектів. Надаємо демо-обладнання.

Працювати з нами зручно і вигідно!

А також - наша компанія набирає нових співробітників.
В даний час у нас відкрита вакансія «Менеджер з розвитку бізнесу (IT- безпеки) / Продакт-менеджер (IT- безпеку)».
Ознайомитися з вимогами по вакансії.
Для подачі резюме необхідно заповнити форму або написати листа: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Перед закрывающим тегом
вставьте следующий код: