• Стаття

Згідно з дослідженням Perimeter 81, 50% компаній з більш ніж 1000 співробітників використовують 20 або більше інструментів та рішень кібербезпеки, що заважає їм ефективно керувати своїми мережами та забезпечувати їхню безпеку.

Нині організаціям доводиться дотримуватися великої кількості нормативних та законодавчих вимог. Чим складніша мережа, тим більше часу йде на виконання цих вимог, особливо для груп безпеки. Ця проблема ускладнюється великою кількістю інструментів кібербезпеки у мережі організації. Автоматизація мережевих політик – це один із інструментів, який вирішує цю складність, не жертвуючи гнучкістю, зберігаючи при цьому високий рівень безпеки в локальних, хмарних середовищах та гібридних хмарах.

Що може зробити вам автоматизація політик безпеки?

Сьогодні, як ніколи раніше, організаціям доводиться справлятися з ІТ-середовищем, що швидко змінюється, постійно зростаючою поверхнею атак таі цілою низкою нормативних актів. Простого балансу між безпекою та гнучкістю вже недостатньо, організації мають покращувати і те, й інше, не жертвуючи при цьому бізнесом. Корпоративні мережі продовжуватимуть ускладнюватися,стаючи погано керованими. І тут нам на допомогу приходить автоматизація політик безпеки.

Tufin дозволяє організаціям автоматизувати зміни своєї політики безпеки доступу до мережі у своєму гібридному середовищі з кількома постачальниками послуг, зберігаючи при цьому відповідність стандартам безпеки.

Отже, як організації можуть вибрати правильну автоматизацію політик для свого бізнесу? При виборі рішення для автоматизації політик організації слід пам'ятати кілька ключових моментів.

Точна топологія мережі

Ключовим компонентом будь-якого інструменту автоматизації політики безпеки є поінформованість про топологію мережі. Вибираючи інструмент автоматизації мережевої безпеки, ви повинні переконатися, що цей інструмент здатний зрозуміти вашу складну та гібридну мережу. Це дуже важливо, тому що вам потрібна точна інформація для правильної автоматизації. Якщо ви зрештою автоматизуєте лише 50%, то цьому рішенню ніколи не можна довіряти. Точні розрахунки шляхів топології та аналіз політик забезпечують швидке та точне надання нових або змінених політик доступу. Для цього ваше рішення з автоматизації політик має надавати більш точні дані про мережеву безпеку, ніж ваш найкращий інженер-людина.

Автоматичне створення та управління політикою безпеки

Політика безпеки – це лінійка, за якою вимірюється якість безпеки в організації. Без політики безпеки важко виміряти, наскільки захищена ваша організацію. Проте виявлення порушень вашої безпекової політики у виробничому середовищі — це другорядне завдання. Передовий досвід сьогодні спонукає організацію «зсуватися вліво». Це означає застосування огородження безпекової політики під час процесу зміни, що призводить до змін, які з самого початку є сумісними та безпечними.

Створення безпекової політики пов'язане з унікальними проблемами. У більшості організацій немає центрального репозиторію, в якому зберігаються та оновлюються політики безпеки. Натомість адміністратори покладаються на електронні таблиці або інституційні знання. Таким чином, політика погіршується разом із організаційними змінами. Без загальної корпоративної безпекової політики у організацій немає політик, на які можна покластися або почати створювати свої власні. Крім того, процес створення та реалізації політик зазвичай займає місяці, оскільки адміністратори використовують для їх створення різні інструменти, а, як ми всі знаємо, двох однакових політик не існує. Дуже складно використовувати узгоджені політики сегментації для кількох рішень мережевої безпеки.

Вибираючи рішення для автоматизації політик, переконайтеся, що ці варіанти допоможуть вам автоматично створювати і підтримувати точну політику безпеки в гібридному середовищі і зроблять її невід'ємною частиною вашого процесу змін. Нічого страшного, якщо у вашій організації ще немає чітко визначеної політики перед автоматизацією, якщо обране рішення допоможе вирішити цю проблему.

Можливість масштабування

Сьогодні більшість організацій мають гібридну мережу та використовують IaaS та PaaS, не кажучи вже про швидке впровадження Kubernetes та методів розробки на основі контейнерів. Це підводить нас до третього пункту, який слід враховувати під час вибору рішення для автоматизації політик: воно має мати можливість масштабування. Мережеве та хмарне середовище, з яким ви маєте справу сьогодні, може не бути тим середовищем, яке буде у вас завтра.

Рішення для автоматизації політик має легко розширюватися в міру додавання нових мережевих та хмарних засобів управління безпекою. Пошук рішення, яке можна легко масштабувати зі зростанням вашої компанії, позбавить вас від головного болю в майбутньому.

Сьогодні організації стикаються з багатьма проблемами, і рішення для автоматизації політик усувають розрив між безпекою та гнучкістю.

Для замовлення індивідуальної консультації або при виникненні питань по рішенням Tufin звертайтесь на tufin@nwu.com.uaЦя електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. 

 

 

Перед закрывающим тегом
вставьте следующий код: