Оберіть свою мову

Article icon
  • Стаття
  • Стаття

Компанія SentinelOne, що займається розробкою XDR-платформи кібербезпеки, оголосила результати першого дослідження MITRE Engenuity ATT&CK® Deception Evaluation

Бувши першим і єдиним постачальником XDR, що взяв участь у дослідженні, SentinelOne має найповніше аналітичне охоплення MITRE ATT&CK®, допомагаючи підприємствам знижувати ризики атак на персону, пристрої та хмарні середовища.

SentinelOne отримала визнання за свою здатність захищати від витончених атак на основі особистих даних та внутрішніх загроз.

Перша оцінка MITRE ATT&CK Deception Evaluation перевіряла здатність постачальників захищатись від групи загроз APT29.

Платформа Singularity XDR від SentinelOne  та, зокрема, її рішення для обманних голограм – отримала визнання за такі можливості:

  • Забезпечити захист у реальному часі від компрометації Active Directory. Щоразу, коли зловмисники намагалися отримати доступ до Active Directory (AD), SentinelOne захищав від крадіжки за допомогою методів ухилення та обманних облікових даних.
  • Захистити критичні активи. SentinelOne використовує маскування даних, щоб вводити зловмисників в оману, зберігаючи інформацію про файли та облікові записи для ідентифікації, даних, кінцевих точок, хмари та IoT, щоб запобігти крадіжці та знищенню даних.
  • Зупинити бічне переміщення та підвищення привілеїв. SentinelOne заблокував використання методів атаки Golden Ticket та Silver Ticket, не давши зловмисникам отримати доступ до кінцевих точок у мережі.
  • Оптимізація розуміння поведінки зловмисника. Зробивши крок за межі виявлення та реагування, SentinelOne надав докладне уявлення про поведінку зловмисника, включаючи отримувану, корисну TTP- інформацію та перевірену, обґрунтовану криміналістичну експертизу атак.

«Оскільки зловмисники продовжують ухилятися від засобів контролю безпеки, підприємствам потрібні сучасні рішення XDR, які захищають від загроз на кожному етапі життєвого циклу атаки. SentinelOne — перший постачальник XDR, який від початку включає обманну ідентифікацію. Наші результати у першій оцінці MITRE ATT&CK Deception Evaluation підтверджують нашу прихильність до розширення кордонів автономних технологій, оскільки ми допомагаємо підприємствам захищатися від атак на основі ідентифікації», - сказав Радж Раджамані, директор з продуктів SentinelOne.

SentinelOne була однією з перших компаній, що займаються кібербезпекою, яка зіставила сповіщення всередині продукту з інфраструктурою MITRE ATT&CK, запровадила оцінку продуктів MITRE ATT&CK Endpoint Protection та впровадила інфраструктуру MITRE ATT&CK як новий стандарт пошуку загроз.

Бувши лідером в оцінці MITRE Enterprise ATT&CK третій рік поспіль і лідером у першій оцінці MITRE ATT&CK Deception, SentinelOne, як і раніше, відданий підтримці організацій за допомогою структури MITRE.

Про SentinelOne

Рішення SentinelOne для кібербезпеки включає запобігання, виявлення, реагування та відстеження на основі ШІ на кінцевих точках, контейнерах, хмарних робочих навантаженнях та пристроях IoT на єдиній автономній платформі.

Для замовлення індивідуальної консультації або при виникненні питань по рішеннях SentinelOne звертайтесь на Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.