Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • VectraAI

 Компанія Vectra Al зайняла 329-е місце в рейтингу Deloitte Technology 2021 Fast 500™, потрапивши до списку 500 найбільш технологічних, мас-медіа, телекомунікаційних, медико-біологічних, фінансових та енергетичних компанії Північної Америки, що швидко зростають.

 Фінансовий директор Vectra Al Хауї Шохет вважає, що зростання доходів компанії на 371% пояснюється тим, як їх платформа безпеки Vectra Cognito дозволяє групам корпоративної безпеки виявляти, відстежувати та запобігати проведенню кібератак, що ухиляються від інших засобів безпеки та виявлення, запобігаючи втраті критично важливих даних. .

 «Для нас велика честь бути включеними до списку Deloitte Technology Fast 500 за 2021 рік. Це визнання підтверджує те, що наші клієнти довіряють ефективності використання штучного інтелекту (ШІ) для задоволення вимог щодо автоматизації виявлення кібератак у режимі реального часу та розширення можливостей пошуку загроз», - сказав Шохет.

 «Щороку Technology Fast 500 проливає світло на провідних новаторів у галузі технологій, і цей рік не став винятком. Перед незліченними проблемами, що виникли в результаті пандемії, найкращі та найрозумніші люди змогли змінитись, винаходити заново, трансформуватися та рости. Ми вшановуємо організації, що стали переможцями, та особливо талановитих співробітників, які сприяють їх успіху», - сказав Пол Сільверглейт, заступник голови Deloitte LLP і лідер технологічного сектору США.

 «Програмне забезпечення, яке становить майже дві третини з компаній у списку, продовжує створювати одні з найбільш захоплюючих технологій 21 століття, включаючи інновації в галузі штучного інтелекту, прогнозної аналітики та робототехніки», - сказав Мохана Дісанаяке, партнер Deloitte & Touche LLP та лідер галузі у галузі технологій, засобів масової інформації та телекомунікацій. «Рейтинг цього року демонструє те, що, ймовірно, є національним явищем, коли багато компаній з усіх частин Америки змінюють методи ведення бізнесу, поєднуючи проривні дослідження та розробки, підприємництво та швидке зростання».

 «Пандемія наголосила на гострій потребі в технічних рішеннях у різних галузях, включаючи охорону здоров'я, фінтех, енергетичній галузі, розваги та багато інших, тому опора на новаторів, таких як переможці Technology Fast 500, важливіша, ніж будь-коли. Ці компанії не тільки знаходяться на передньому краю, трансформуючи способи ведення бізнесу, але, що найбільш важливо, усвідомлюють стратегічну важливість постійних інновацій, особливо в світі технологій, що змінюються», - сказала Крісті Саймонс, партнер Deloitte & Touche LLP і лідер галузі в галузі технологій , ЗМІ та телекомунікацій.

Про рейтинг Deloitte Technology Fast 500™

 Переможці рейтингу 2021 Technology Fast 500 обираються на основі відсоткового зростання доходів за фінансовий рік із 2017 по 2020 роки.

 Щоб мати право на визнання у Technology Fast 500, компанії мають володіти пропрієтарною інтелектуальною власністю або технологіями, що продаються клієнтам у продуктах, що забезпечують більшу частину операційних доходів компанії.

 Компанії повинні мати операційний виторг у базовому році не менше 50 000 доларів США, а операційний виторг поточного року - не менше 5 мільйонів доларів США. Крім того, компанії мають вести бізнес не менш як чотири роки та мати штаб-квартиру в Північній Америці.

Vectra Al -  надбання компанії NWU для кібербезпеки України

 Завдяки компаніі NWU, що є офіційним дистриб'ютором Vectra Al в Україні, відтепер на вітчизняному IT-ринку стало можливо купити NDR (Network Detection and Response) від світового лідера, що є невід'ємною частиною SOC-тріади.

 Vectra Al є світовим лідером на ринку NDR-рішень (Network Detection and Response) – засобів виявлення загроз у мережевому трафіку та реагування на них у режимі реального часу для хмарних середовищ, SaaS, центрів обробки даних та корпоративних інфраструктур.

 Рішення Vectra щодо кібербезпеки використовують найбільші у світі фінансові установи, виробники, університети, енергетичні, технологічні, програмні та медіакомпанії, а також федеральні агенції, постачальники послуг, освітні установи та медичні організації.

 Клієнти Vectra Al негайно виявляють кібератаки у хмарі, центрах обробки даних, IoT та на підприємствах та реагують на них за допомогою засобів виявлення загроз у мережевому трафіку та реагування на них у режимі реального часу. Вони підвищують ефективність до 90% коштом автоматичного аналізу користувачів, пристроїв та їх трафіку та пріоритизації попереджень.

Купити NDR для SOC або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.