Оберіть свою мову

Article icon
  • Новина
  • SentinelOne

Завдяки новій угоді із SentinelOne партнери та замовники NWU в Україні отримають доступ до передової платформи для захисту кінцевих точок, EDR та XDR, здатної забезпечити моніторинг та автоматичний захист всіх активів організації.

Компанія NWU, дистриб'ютор інноваційних рішень  у галузі кібербезпеки, оголосила про підписання дистриб'юторської угоди із SentinelOne, розробником автономної платформи захисту кінцевих точок. Згідно з умовами угоди, NWU отримала статус авторизованого дистриб'ютора компанії SentinelOne на території України та займатиметься постачанням та просуванням рішень вендора через партнерську мережу.

Компанія SentinelOne була заснована у 2013 році в Ізраїлі елітною командою експертів із кібербезпеки та захисту, які розробили принципово новий революційний підхід до захисту кінцевих точок.

SentinelOne є піонером у забезпеченні автономної безпеки кінцевих точок, центрів обробки даних та хмарних середовищ, допомагаючи організаціям швидко та просто захищати свої активи. SentinelOne об'єднує, виявлення, реагування, запобігання та усунення наслідків атак, а також форензику у рамках єдиної платформи EPP/EDR/XDR на базі штучного інтелекту.

За допомогою SentinelOne організації можуть виявляти підозрілу та шкідливу поведінку у багатьох напрямках, швидко усувати загрози за допомогою повністю автоматизованого інтегрованого реагування та адаптувати свій захист під найскладніші кібератаки.

«Партнерство з NWU має для нас надзвичайно важливе значення на території України, воно демонструє, що ми орієнтуємось на солідний досвід дистриб'ютора у галузі ІТ-безпеки», - зазначає Роланд Штрітт, старший директор із роботи з партнерами у регіоні EMEA, SentinelOne. «NWU, як провідний дистриб'ютор кібербезпеки, має відмінну репутацію на ринку, і ми раді вітати їх як нашого стратегічного партнера. Замовники та партнери отримають вигоду від цієї співпраці завдяки реалізації безпечної цифрової трансформації за допомогою Singularity – нашої інтегрованої платформи безпеки на основі штучного інтелекту.

Визнання та досягнення SentinelOne:

  • Gartner назвав SentinelOne Лідером із захисту кінцевих точок у Чарівному квадранті (останній звіт, 2021 р.)
  • У тесті MITRE ATT&CK платформа SentinelOne показала найбільшу кількість високоякісних детекції та найвищу кількість автоматичних кореляцій серед рішень 21 вендора із захисту кінцевих точок.
  • Найкраще EDR-рішення за відгуками клієнтів Gartner Peer Insight
  • Найкраще EPP-рішення за відгуками клієнтів Gartner Peer Insight
  • Продукт 2021 року із захисту кінцевих точок за версією аналітичного порталу CRN
  • Перше та єдине рішення у галузі захисту нового покоління, яке отримало сертифікат VB100 від Virus Bulletin. Сертифікація VB100 користується повагою серед антивірусних спільнот через суворі вимоги до тестування.
  • Чотири з 10 компаній Fortune 10 обрали SentinelOne серед безлічі конкуруючих рішень для захисту кінцевих точок.
  • Статус Strong Performer у звіті Forrester EDR Wave, 2020

Про компанію SentinelOne

SentinelOne - розробник автономної платформи захисту кінцевих точок. Компанія була заснована у 2013 році в Ізраїлі елітною командою експертів із кібербезпеки та захисту, які розробили принципово новий революційний підхід до захисту кінцевих точок. Флагманським продуктом компанії SentinelOne є платформа Singularity, що представлена у трьох варіаціях, яка забезпечує диференційований захист кінцевих точок, виявлення атак та реагування на них, безпеку Інтернету речей, захист хмарних ресурсів та функціонал для повсякденної ІТ-діяльності, поєднуючи кілька технологій що існує в одному рішенні. Вебсайт: www.sentinelone.com