• Стаття

Компанія NWU підписала дистриб'юторський контракт з провідним світовим лідером ринку рішень з кібербезпеки Vectra AI. 

Портфель компанії NWU поповнився передовим рішенням NDR (Network Detection and Response) - засобом виявлення загроз в мережевому трафіку і реагування на них в режимі реального часу для хмарних середовищ, SaaS, центрів обробки даних і корпоративних інфраструктур.

За допомогою штучного інтелекту рішення виявляє кібератаки на основі поведінки зловмисника, дозволяє експертам з безпеки всебічно аналізувати інциденти безпеки і визначати приховані загрози за допомогою розширених метаданих безпеки.

Платформа збирає величезні обсяги хмарних та мережевих метаданих, збагачує їх важливою для безпеки інформацією, оптимізованою за допомогою машинного навчання, виявляє в автоматичному режимі активність зловмисників і захищає ваші хости та користувачів від зламу незалежно від їх місцезнаходження.

Таким чином, компанії можуть встановити курс на ефективну і безпечну роботу своїх інфраструктур і, в разі атаки, крок за кроком реконструювати події та шукати приховані загрози в мережі за допомогою штучного інтелекту.

Рішення з кібербезпеки Vectra використовують найбільші світові фінансові установи, виробництва, університети, енергетичні та технологічні компанії, виробники ПЗ та медіа-компанії, а також федеральні агентства, постачальники послуг, освітні установи та медичні організації.

Задати питання щодо рішення, виробника або замовити тестування vectra@nwu.com.ua

 

 

Перед закрывающим тегом
вставьте следующий код: