• Захід

31 липня 2021 року компанія NWU взяла участь в щорічній всеукраїнській професійної конференції системних адміністраторів, керівників IT підрозділів і технічних директорів, "SteelDrum XVIII", яка традиційно відбулася у Львові.

Особливістю і родзинкою заходу вже традиційно є місце проведення - сучасний арт-центр і музейно-культурний комплекс пивної історії - «Львіварня», який дарує гостям невимушену дружню атмосферу свята і незабутні враження протягом всього заходу.

В цьому році компанія NWU представила доповідь: "Покращення відімості загроза в мережі. Автоматична аналітика мережевого трафіку для виявлення загроз", який прочитав Sales engineer компанії, Микола Сьомакін.

У ньому були детально розкриті передові можливості Vectra Cognito NDR - платформи виявлення і реагування (Network Detection and Response) - засобу виявлення загроз в мережевому трафіку і реагування на них в режимі реального часу для хмарних середовищ, SaaS, ЦОД і корпоративних інфраструктур, від світового лідера ринку рішень з кібербезпеки, американської компанії Vectra AI.

Vectra Cognito NDR - це платформа для виявлення мережевих подій і реагування на них, яка використовує штучний інтелект для виявлення поведінки зловмисників і захисту як хостів, так і користувачів, не розшифровуючи дані, завдяки чому забезпечується безпека і конфіденційність, будь то в хмарі, центрі обробки даних, корпоративних мережах або пристроях IoT.

Що це: Інтелектуальне виявлення загроз і реагування на них для ЦОД, хмарних, SaaS і локальних середовищ

Як це працює: Cognito збирає мережеві метадані і збагачує їх за допомогою аналітики безпеки на основі машинного навчання

Можливості інтеграції: Платформа Cognito інтегрується з EDR, SIEM, мережевими екранами і власними/гібридними хмарними рішеннями

Cognito Stream

Надає масштабовані мережеві метадані з підвищеним рівнем безпеки для використання в інструментах виявлення і реагування, що налаштовуються

Cognito Recall

Інструментальні засоби для пошуку загроз за допомогою штучного інтелекту - від хмарних робочих навантажень і центрів обробки даних до корпоративних середовищ

Cognito Detect

Автоматично виявляє поведінку зловмисників і визначає пріоритет зламаних пристроїв, що представляють найбільший ризик

Доповідь викликала справжній живий інтерес а також безліч питань в учасників конференції, і викликала цікаві професійні дискусії.

Неповторна атмосфера арт-центру «Львіварня» поряд з великим вибором сортів крафтового пива мали до неформального спілкування, і разом з конкурсами жартами та подарунками, зробили незабутнім час проведення конференції.

Задати питання щодо рішення, виробника або замовити тестування vectra@nwu.com.ua

 

 

Перед закрывающим тегом
вставьте следующий код: