• Новина

Компанія GTB Technologies дев'ятий рік поспіль стала переможцем в номінації "Кращий продукт в галузі запобігання втрати даних" (DLP).

Cyber ​​Defense Awards спільно з Cyber ​​Defense Magazine на конференції RSA 2021 оголосили переможців престижної щорічної премії Global Infosec Awards.

"У світі налічується 3200 компаній, що займаються кібербезпекою, і їх кількість продовжує зростати. Наші судді визначили, що приблизно 10-15% з них заслуговують на ці престижні нагороди в різних категоріях" - сказав Гері С. Міліфскі, генеральний директор Cyber ​​Defense Magazine.

GTB Technologies, лідер в області рішень для захисту даних, розробила і створила найбільш ефективний захист від сучасних шкідливих програм і внутрішніх загроз, що дозволяє підприємствам будь-якого розміру, в будь-якій галузі, по всьому світу захищати і контролювати свої конфіденційні дані.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.