• Новина

Платформа керування безпекою Exabeam SMP в черговий раз отримала 5 зірок в клієнтському огляді Gartner.

Загальне враження від користувачів

«Рішення Exabeam якісно перевершує всі інші продукти та платформи SIEM. Процес впровадження, рівень кваліфікації обслуговуючого персоналу, фахівців з продажу, постійне обслуговування облікових записів та підтримка були одним із найкращих досвідів, який колись був з будь-яким з постачальників засобів безпеки. Цей продукт є одним з небагатьох, з яким точно хотілося б працювати, в разі переходу в іншу компанію ".

«Рішення Exabeam розширило можливості наших операцій із забезпечення безпеки, оскільки програмне забезпечення реагує на загрози та пом'якшує атаки в реальному часі. Рішення є надійним та заслуговує довіри. В Exabeam нам подобається негайна реакція на загрози безпеці, які складно виконати вручну. Він забезпечив нашу потребу в безперервній безпеці та захисті від витоку конфіденційних даних в нашій організації ", - поділився в Gartner своєю експертною оцінкою використання один з клієнтів.

З платформою керування безпекою Exabeam SMP ви зможете більш ефективно виявляти, розслідувати і реагувати на кібератаки.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.