• Новина

Cyber ​​Defense Awards спільно з Cyber ​​Defense Magazine оголосили переможців престижної щорічної премії Global Infosec Awards, на конференції RSA 2021.

Рішення компанії A10 Networks були визнані "Кращим інноваційним рішенням для забезпечення цифрового відмовостійкості додатків", а також як "Центр очищення від DDoS-атак нового покоління" на конференції на RSA 2021 від CyberDefenseMag Global InfoSec Awards 2021.

"У світі налічується 3200 компаній, що займаються кібербезпекою, і їх кількість продовжує зростати. Наші судді визначили, що приблизно 10-15% заслуговують на ці престижні нагороди в різних категоріях" - сказав Гері С. Міліфскі, генеральний директор Cyber ​​Defense Magazine

A10 Networks дозволяє постачальникам послуг, постачальникам хмарних послуг та підприємствам забезпечувати безпеку своїх мереж 5G та мультихмарних додатків. Завдяки розширеній аналітиці, машинному навчанню та інтелектуальній автоматизації критично важливі бізнес-додатки надійно захищені та завжди доступні.

Система захисту від загроз (TPS) A10 Networks - це найпродуктивніше в галузі рішення для захисту від DDoS-атак з можливостями виявлення і пом'якшення DDoS-атак на кордоні мережі. На відміну від застарілих продуктів DDoS, Thunder TPS використовує машинне навчання та інтелектуальну автоматизацію для скорочення часу реагування і мінімізації ручного втручання. Очікується, що захист від DDoS-атак також стане серйозною проблемою для мереж 5G.

Журнал Cyber ​​Defense Magazine є головним джерелом інформації з ІТ-безпеки. Він управляється і видається етичними, чесними та визнанними професіоналами в галузі інформаційної безпеки.

Отримати більш детальну інформацію або замовити тестування Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.